Bizi Arayın

+ 90 ( 212 ) 798 26 22-23

Bize Yazın

erpaksam@gmail.com

1986 yılında kurulan firmamız ERPAKSAM Hadımköy İstanbul' daki kendi tesislerinde ERPAK markası ile dünya standartlarına uygun, tam otomatik dolum ve paketleme makineleri imal etmektedir.

Müşteri memnuniyetine birinci derecede önem veren firmamız ürün kalitesini, çeşitliliğini ve verimliliğini arttırarak ambalaj makinaları sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Paketleme makina sektöründe 25 yıllık tecrübesi ile sektörü yakından takip eden firmamız yeni geliştirdiği makina ve paketleme sistemleri ile sektörde öncülüğünü sürdürmektedir.

Müşteri memnuniyetine özen gösteren firmamız sektörün gereği üzerine sipariş sistemine göre imalat yapmaktadır. Kaliteli ve sağlıklı bir paketleme için en uygun ve kaliteli malzemelerle makinalarımız imal edilir.

Makinalarımız; 3 veya 4 kenarı dikişli poşet, flatbag oturan poşet, 4kenarı ütülü(quadro) poşet, stick tip poşetleri rulo ambalaj malzemesinden tam otomatik olarak yapar doldurur ve kapatır.

Makinalarımız granül, taneli, toz veya sıvı ürünleri hassasiyetle paketler.

ERPAKSAM Kaliteden taviz vermeyen en uygun fiyat, satış öncesi ve sonrası servis, montaj ve tadilat hizmetleri ile paketleme projelerinizde size en optimum kombinasyonu sunar.

Paketleme makinaları ile ilgili sorularınız veya ihtiyaçlarınız konusunda bilgi almak için; + 90 ( 212 ) 798 26 22 - 23 veya mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz.